ISUZU

Şampiyon artık tam tamına 8 ton. Artan tonajıyla şampiyon ekonomist artık aynı yükü çok daha az seferde taşıyacak. NPR 8 2 farklı şasi boyu ve motor seçeğeniyle tüketicinin her türlü ihtiyacına cevap vermek üzere tasarlandı. Yenilenmiş ferah ve geniş kabin, kullanıcıya sürüş konforu sağlarken, son derece modern dış görüntüsü ise haklı bir gurur kaynağı oluşturuyor.Yüksek performans sağlayan 155 beygirlik Commonrail Turbo Dizel Intercooler motoru, yakıt tüketimi konusunda ise oldukça cimri.

Isuzu NLR, iki farklı şasi seçeneğiyle, artık tüketicinin her türlü hacim ihtiyacını karşılamaya yönelik yeniden tasarlandı. Turbo Intercooler teknolojisini yanı sıra gelişmiş Commonrail sistemi ile artık çok daha ekonomik ve 150 beygirlik motoruyla tüketicinin güç ve çekiş ihtiyacını en iyi şekilde karşılıyor. Bunun yanında Yeni Euro 4 emisyon standartlarına uygun motoruyla çok daha çevreci.

Yenilikçi vizyonuyla küçük otobüs segmentinde her zaman ilklere imza atmış olan Anadolu Isuzu, yıllarca pazar liderliğini koruduğu 7 metre segmentini tümüyle yeniden tasarladı. Zaman içinde sektörde beliren yeni ihtiyaç ve standartları göz önüne alan Anadolu Isuzu mühendisleri, eski Isuzu modelleri üzerinden yenileme yapmak yerine, alt yapısından tasarımına yepyeni bir model için biraraya geldiler ve Isuzu Novo ailesi’ni yarattılar.

Erkeksi ve kesikin hatlarıyla bakışları üzerine çeken Yeni ISUZU D-MAX, zorlu yolculukları lüksün konforla buluştuğu anlara dönüştürüyor. Projektör tipi ön farlar, metalik ızgarası, gövde rengi tamponu, sis farları ve çelik alaşımlı jantlarıyla Yeni ISUZU D-MAX, çevrenizdekileri kıskandırırken rahatlığı ve sağladığı  kolaylıklarla da sizleri şımartıyor.
Ankara Merkez: Konya Devlet Karayolu 183-A Balgat-Ankara T: (312) 583 33 33, gencler@gencleroto.com.tr
2011-2015 © Copyright Gençler Motorlu Taşıtlar A.Ş. Tüm Hakkı Saklıdır.
Web Tasarım