Anadolu Isuzu’nun Başkent turu

Anadolu Isuzu, 5 Kasım Çarşamba günü kamyon, pikap ve otobüs grubunda toplam 10 firmaya teslimat gerçekleştirdi. Teslimat törenine Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay ve ekibi, Anadolu Isuzu Ankara bayisi Gençler Motorlu Araçlar Ticaret ve Turizm AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hulki Tanrıkulu ile firma sahipleri katıldı.

Bayimiz çok güçlü

Ankara’da yapılan teslimatları değerlendiren Anadolu Isuzu Satış ve Pazarlama Direktörü Fatih Tamay, Isuzu olarak Ankara’da güçlü olduklarını ve ürünlerin olduğu bütün segmentlerde pazar lideri olduklarını söyledi. Buradaki başarılarının ardında Gençler Otomotiv’in olduğunu dile getiren Tamay, “Gençler Motorlu Araçlar, Türkiye bazında da çok güçlü bir bayilik teşkilatı olan daha önce farklı markalarda önemli bayilikler yapmış olan bir bayi. Hulki Bey, Türkiye piyasasının en önemli otomotivcilerinden biri” dedi.

Isuzu ile aile gibiyiz

Gençler Motorlu Araçlar Ticaret ve Turizm AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Hulki Tanrıkulu, Isuzu’nun kurulduğu 1984’ten bu yana bayiliğini yaptığını belirterek, “Bu bir ticari ömür. Biz markadan da öte Isuzu ile evlat çocuk gibi oldu. Isuzu markasının Ankara’daki pazar payı çok yüksektir. Bunda da çorbada tuzumuz vardır diye düşünüyorum. İnsanlar işini sevmeli ben 50 yıllık ticari hayatımda bunu öğrendim” dedi.