2015’i ‘Atılım Yılı’ ilan eden Mesnevi Turizm, ISUZU bayi Gençler Otomotiv’den 10 adet Turkuaz ve Novo aldı. Son yatırımla birlikte, Mesnevi’nin filosundaki ISUZU marka otobüs sayısı 25’e çıkmış oldu.

TURİZM taşımacılığı sektörünün güçlü ve kurumsal firması Mesnevi Turizm, geçtiğimiz yılı önemli başarılarla kapatmıştı. 2015’te ciddi bir büyüme hedefi koyan firma, bu kapsamda yatırımlarına da hız verdi. Türkiye’nin önemli turizm bölgelerinde hizmet veren Mesnevi Turizm, geçtiğimiz hafta Anadolu ISUZU Ankara Bayi Gençler Otomotiv’den Turkuaz ve NOVO’dan oluşan 10 adet otobüs aldı.Otobüsler, Gençler Otomotiv’de düzenlenen törenle Mesnevi Turizm sahiplerine teslim edildi.

Mesnevi Turizm, bu son alımla birlikte filosundaki ISUZU marka araç sayısını da 25’e çıkarmış oldu. Teslimat töreninde konuşan Mesnevi Turizm Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Öztürk, şunları söyledi: Büyük hedeflere kitlendiklerini belirterek, “Turizm taşımacılığında ulusal bir marka olmayı hedefliyoruz. Şu an itibariyle çok sayıda turistik bölgede hizmet veriyoruz. Yeni illere ve bölgelere açılacağız. Bunun için güçlü bir filoya ihtiyacımız var. Yatırımlarımızı da bu paralelde yapıyoruz. Aldığımız 10 adet ISUZU araç ile filomuzu biraz daha güçlendirdik. Önümüzdeki günlerde yeni alımlarımız olacak.

Bu alımda bizlere her türlü desteği veren Anadolu ISUZU Ankara Bayi Gençler Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hulki Tanrıkulu ve kurmaylarına teşekkür ediyoruz”… Rusya’daki ekonomik sıkıntı nedeniyle turizmde bir takım sıkıntıların yaşanabileceğine vurgu yapan Mustafa Öztürk, “Türkiye’nin turizmdeki ufku çok açık. Belki daha az Rus turist ülkemize gelecektir; ancak başka yerlerden bunu fazlasıyla telafi etme şansına sahibiz. Biz turizmin geleceğini çok iyi görüyoruz ve planlamalarımızı da bu doğrultuda yapıyoruz” şeklinde konuştu. Teslimat töreninde; Mesnevi Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Öztürk, Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Öztürk, Anadolu Isuzu Ankara Bayi Gençler Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Hulki Tanrıkulu ve firma yetkilileri hazır bulundu…