Isuzu’nun şehir içi ve yakın şehirlerarası taşımacılık yapanlara büyük hizmeti NPR 10 LONG aracı müşterilerinden takdir almaya devam ediyor. Gençler A.Ş. tarafından ,  1975 yılında kurulan ve şuanda Türkiye’nin bir çok bölgesine Frigo araçlar ile dağıtım yapan Mevlana Lojistik’e 13 adet NPR 10 Long gerçekleştirilen bir tören ile teslim edildi..

Sektörün önde gelen lojistik firmalarından olan Mevlana Lojistik’in  Yönetim Kurulu Başkanı olan Turgut Menekşe, aldıkları 13 adet aracı, Gençler A.Ş. Genel Müdürü Fatih Tanrıkulu ve Satış Müdürü Ebru Darıcılı’dan teslim aldı.

Törende NPR 10 LONG’un teknik özelliklerine değinen Turgut Menekşe; ‘’Geniş kullanım alanı, düşük işletme giderleri avantajı ve daha düşük yakıt tüketimine karşılık daha fazla taşıma kapasitesi ile çevremizdeki filoların öncelikli tercihi olan NPR 10 LONG’lar ile biz de filomuzu güçlendirdik. Bizlere hem uzun soluklu iş ortağı, hem de samimi bir dost olarak yardımcı olan Gençler Otomotiv’e teşekkürlerimi iletmek istiyorum” dedi.