Anadolu Isuzu otobüs grubunun amiral gemisi Turkuaz, uzun ömürlü çevreci motoru ve iç dizaynıyla filoların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Anadolu Isuzu Ankara Bayisi Gençler Otomotiv tarafından, Mesnevi Turizm’e iki adet Turkuaz otobüs Ankara’da yapılan törenle teslim edildi.

Düzenlenen teslimat törenine Mesnevi Turizm’i temsilen firma sahibi Mustafa Öztürk ile Ünal Öztürk, Ömer Fatih Öztürk, Gençler Otomotiv’den ise Cihan Kılıç katıldı.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet Anlayışı

Gerçekleştirilen teslimat töreninde konuşan Gençler Otomotiv’den Cihan Kılıç, Turkuaz otobüslerin teknik özelliklerine ve firma olarak benimsedikleri müşteri memnuniyeti ilkesine değindi. Kılıç, “Segmentinin amiral gemisi olan Turkuaz’ları, gerek kalitesi ve dayanıklılığı gerekse yakıt ekonomisi ve güçlü teknik özellikleri nedeniyle müşterilerimize anlatmaya bile gerek duymuyoruz. Tek konsantrasyon alanımız; Gençler Otomotiv olarak yıllardır süregelen kaliteli, dürüst ve sadece müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızı devam ettirmek. Bu alım nedeniyle Turkuaz araçlarımızı tercih eden Mesnevi Turizm’e teşekkür ediyor ve satış sonrasında da her anlamda yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

Mesnevi Turizm firma sahibi Mustafa Öztürk ise “Kalitesi ve konforu ile Turkuaz otobüsler, her zaman ilk tercihimizdir. Turkuaz’lar sadece bizim değil, müşterilerimizin de ilk tercihi haline gelmiş durumda. Firma olarak verdiğimiz hizmetin kalitesi ile en çok örtüşen aracın

Turkuaz olduğunu belirtmek istiyorum. Bunların yanı sıra otobüslerin uygun operasyonel maliyetleri nedeniyle bundan sonra da yolumuza Turkuaz’larla devam edeceğiz” dedi.