Yenilikçi vizyonuyla küçük otobüs segmentinde ilklere imza atan Anadolu Isuzu, toplu taşımacılıkta kullanılmak üzere 2 adet Novo ile 4 adet Novociti otobüsleri, Neru İnşaat ve Kalecik Belediyesi’ne teslim etti. Teslimatlar Anadolu Isuzu Yetkili Araç Satış Bayi Gençler Otomotiv tarafından düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Törene; Anadolu Isuzu Yetkili Araç Satış Bayi Gençler Otomotiv Otobüs Satış Müdürü Cihan Kılıç, Neru İnşaat Firma Yetkilisi Nihat Pehlivan ve Kalecik Belediyesi adına Abbas Arslan katıldı.

Gençler Otomotiv’in satış ve satış sonrası hizmetleriyle 5 Yıldızlı Servis olduğunu vurgulayan Otobüs Satış Müdürü Cihan Kılıç şu açıklamalarda bulundu:

“Isuzu modelleri; düşük yakıt tüketimleri, uygun satış sonrası giderleri, uzun bakım aralıklarının yanı sıra kaliteli, konforlu özellikleri ile toplu taşımacılık sektörünün öncelikli tercih edilen markası haline gelmiştir. 5 yıldızlı Gençler Otomotiv olarak satış sonrası hizmetlerimizle müşterilerimize dört dörtlük hizmet vermeye devam edeceğiz.”

Toplu taşımacılık sektörünün vazgeçilmez markası Anadolu Isuzu, daha güçlü, daha ekonomik ve daha çevreci olma sıfatını koruyor. Avrupa Birliği regülâsyonlarına uygun çevreci Euro 4 motoruna sahip Isuzu küçük otobüsler, dört dörtlük performans sağlayarak toplu taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren kurumların ihtiyaçlarına cevap veriyor.