Isuzu

Gençler OTO Ankara

Isuzu Servis ve Yedek Parça Hizmetleri

12047 Belgesiyle kalitesi tescillenmiş olan servisimiz,en son teknolojiye sahip ekipmanlar ve profesyonel kadrosuyla,siz değerli müsterilerimize hizmet vermektedir. Gençler Grup Servis Hizmetleri,müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için sürekli eğitimlerle yenilikleri takip etmekte ve haftanın 7 günü 24 saat ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çalışmaktadır.

Çözüm Ortağınız

Gençler Grup Servis Hizmetleri,yedek parça,kaporta,boya,mekanik ve elektronik bölümleri; uzman,eğitimli ve güler yüzlü personeliyle size ve aracınıza en iyiyi sunabilmek için çalışmaktadır.Aracınızın periyodik bakımı ya da onarım hizmetlerinde Gençler Grup Servis Hizmetlerinin kalitesini ve hızını yaşayabilmeniz için sizi bekliyoruz.

Bakım Onarım Hizmetleri

Herhangi bir hasar anında aracınızı ilk günkü görünümüne ve sağlamlığına kavuşturmak için Gençler Grup Servis Hizmetlerine güvenmeniz yeterli.Sigorta firmaları ile anlaşmalı olan servisimizde,işlemleriniz hasar merkezimiz tarafından takip edilirken, siz de hızlı ve sorunsuz hizmet almanın keyfini çıkartırsınız.

Aksesuar ve Uygulamalar

İhtiyaç duyduğunuz ya da aracınızı zenginleştirmek için kullanmak istediğiniz pek çok aksesuar,carbon clean den oto kuaförüne,cam filmine kadar pek çok uygulama servisimiz tarafından beğeninize sunulmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız,sizlere hızlı ve güvenilir çözümler bulmak gayretiyle hizmet vermeye devam etmektedir.