• Hafta İçi 08:30 - 19:00 / Cumartesi 08:30 - 19:00
  • KONYA DEVLET KARAYOLU NO: 183 BALGAT - ANKARA
  • 0312 583 33 33

Isuzu

Isuzu Servis ve Yedek Parça Hizmetleri

12047 Belgesiyle kalitesi tescillenmiş olan servisimiz,en son teknolojiye sahip ekipmanlar ve profesyonel kadrosuyla,siz değerli müsterilerimize hizmet vermektedir. Gençler Grup Servis Hizmetleri,müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için sürekli eğitimlerle yenilikleri takip etmekte ve haftanın 7 günü 24 saat ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için çalışmaktadır.

Çözüm Ortağınız

Gençler Grup Servis Hizmetleri,yedek parça,kaporta,boya,mekanik ve elektronik bölümleri; uzman,eğitimli ve güler yüzlü personeliyle size ve aracınıza en iyiyi sunabilmek için çalışmaktadır.Aracınızın periyodik bakımı ya da onarım hizmetlerinde Gençler Grup Servis Hizmetlerinin kalitesini ve hızını yaşayabilmeniz için sizi bekliyoruz.

Bakım Onarım Hizmetleri

Herhangi bir hasar anında aracınızı ilk günkü görünümüne ve sağlamlığına kavuşturmak için Gençler Grup Servis Hizmetlerine güvenmeniz yeterli.Sigorta firmaları ile anlaşmalı olan servisimizde,işlemleriniz hasar merkezimiz tarafından takip edilirken, siz de hızlı ve sorunsuz hizmet almanın keyfini çıkartırsınız.

Müşteri Memnuniyeti

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız,sizlere hızlı ve güvenilir çözümler bulmak gayretiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

tse_logo

ACİL YOL YARDIMI

0533 501 85 16

Open chat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz ?